“Marels Būve” nežēlīgi izrēķinās ar Bitēm

EHL RZ divizija Marels Buve Tervete
2014. gada 22. janvārī, 55. vidusskolas ledus hallē tika aizvadīta otrā savstarpējā spēle EHL RZ divīzijā starp HK “Tērvete” un HK “Marels Būve”. Pirmā spēlē rīdzinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 6:2, bet atstāja Bitēm ticību, ka uzvarēt Austrumu konferences līderus ir iespējams. Tieši ar tādu noskaņojumu un iepriekš izvēlētu spēles taktiku komanda devusies uz ledus.
Komandas spēles taktika izjuka, jau otrā spēles minūtē, kad Bites nonāk mazākumā, bet saimnieki gūst pirmo ripu – 0:1. It, kā nekā traka, bet Bites netiek līdz pretiniekam un uzreiz seko divi noraidījumu pēc kārtas. Bites zaudē otros vārtus lielā mazākumā un trešos spēlējot četratā – 0:3. Smagā nasta sabojā omu un Bites nespēj mainīt spēles rezultātu pirmā trešdaļā.
Otrā trešdaļā Bitēm rodas iespēja atspēlēties, jo HK “Marels Būve” nonāk mazākumā, bet noskaņojums puišiem ir sabojāts pa galam un rezultātu viņi nespēj izmainīt. Toties trešdaļas izskaņā to spēj izdarīt pretinieks – 0:4.
Trešā trešdaļā Bites atstāj novārtā aizsardzību un visiem iespējamiem spēkiem metas atgūt rezultātu, bet tas beidzās ar to, ka “Marels Būve” iemet vēl trīs ripas – 0:7. Bites ir spiestas ciest smagāko zaudējumu šajā sezonā, kas beidzās ar lielu rūgtuma sajūtu un skarbām sarunām ģērbtuve.