"Latvijas Gāze" atzīst "Tērvetes" maigo varu

Entuziastu hokeja līgas RZ divīzijas spēle starp HK Latvijas Gāze un HK Tērvete Daugavas ledus halle Rīga
2014. gada 08. janvārī, Daugavas ledus arēnā (Rīga), HK "Tērvete" aizvadīja savu pirmo EHL sezonas izbraukuma spēli ar HK "Latvijas Gāze". Spēles Ozolniekos nevar īsti nosaukt par izbraukuma spēlēm, jo lielākai daļai komandas nav nepieciešamības mobilizēties ceļojumam. Tas, ka spēle nenotika uz mājas ledus un tas, ka spēle ar HK "Latvijas Gāze" ir pirmā komandas vēsturē, varēja nospēlēt uz rokas ledus saimniekiem.
Par lielu prieku HK "Tērvete" veiksmīgi ievēroja spēles disciplīnu un tikai vienu reizi spēlēja mazākumā. Savukārt HK "Latvijas Gāze" spēlētāji četras reizes palika mazākumā un tas neļāva viņiem parādīt visas savas spējas. Lai gan arī Bites varēja vinnēt ar lielāku rezultātu, ja vien varētu realizēt radītās iespējas. Spēles rezultātu, pirmās trešdaļas pēdējā minūtē pēc Sergeja Jermakova piespēles, atklāja Dimtrijs Panovs - 0:1. Otrās trešdaļas izskaņā, pēc Linarda Grundmaņā piespēles, ripu vārtos iemakarēja Raitis Ragovskis - 0:2.
Trešā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu gūšanas.

Spēles rezultāts Latvijas Gāze - Tērvete: 0:2
Vārtu guvēji: Dmitrijs Panovs (79) – 1; Raitis Ragovskis (16) – 1
Piespēles: Sergejs Jermakovs (95) – 1; Linards Grundmanis (32) - 1
Soda minūtes: Roberts Ragovskis (91) (klupināšana) – 2 min.