HK “Tērvete” mierīgi pieveic HK “Iecava”

ZAHL Iecava Tērvete

2013. gada 10. novembrī, Jelgavas ledus hallē ZAHL regulārā čempionāta ietvaros pirmo reizi savā starpā satikās HK “Iecava” un HK “Tērvete”. Lai arī Iecavas komanda skaitās pirmās vai otrās līgas komanda, tomēr pie paviršas spēles aizsardzībā viņa spēj sagādāt pārsteigumus pretiniekam, kurš ir pārāk nevīžīgs un ir iedomājies, ka ir spēcīgāks.
Pateicoties tam, ka HK “Tērvete” spēlētāji beidzot ir ieguvuši normālu fizisko formu, tad aizsardzībā valdīja miers un sakārtotība. Pateicoties šim aspektam Uldim Eldmanim nācās skumt pie saviem vārtiem, jo ripa ļoti reti pie viņa nonāca. Komandas uzbrucēji arī nebija pārāk veiksmīgi un pirmā puslaikā spēja ieraidīt tikai vienu ripu. To, pēc Linarda Grundmana piespēles, paveica aizsargs Romāns Ivanovs – 0:1. Principā uzvara arī ar minimālo pārsvaru puišus apmierināja. Bet no jau otrā puslaika sākumā Bites divu minūšu laikā ieraidīja trīs ripas, bet spēles beigās vēl divas – 0:6. Īpaši jāatzīmē Jāņa Paškauska un Maksima Šalājeva gūtie vārti. Abi uzbrucēji ir jau daudz centušies un ir pelnījuši gūt apsveikumus no saviem komandas biedriem.

Spēles rezultāts Iecava - Tērvete: 0:6
Vārtu guvēji: Romāns Ivanovs (7) – 1; Lauris Kims (55) – 1; Arnolds Jaunzems (21) – 1; Jānis Paškausks (0) – 1; Vladimirs Parhomenko (8) – 1; Maksims Šalājevs (17) – 1.
Piespēles: Linards Grundmanis (32) – 2; Kristaps Kaliksons (15) – 2; Romāns Ivanovs (7) – 1; Maksims Šalājevs (17) – 1; Viesturs Čepulis (87) – 1; Artis Pabērzs (11) - 1
Soda minūtes: Viesturs Čepulis - 2 min.; Uldis Eldmanis – soda metiens (atvairīts).

Labākie spēles momenti: ZAHL HK "Iecava" - HK "Tērvete" 10.11.2013.