Ziemassvētku kaujas ar Gladiatoriem

ZAHL HKTervete.lv HK Gladiators
2012. gada 22. decembris, Jelgavas ledus halle
Vismaz pirms spēles bija cerības uz Ziemassvētku kaujām. Bet Bites bija nolēmušas patrakot. Patrakot tik traki, ka es pat nespēju nobildēt visus vārtu gūšanas momentus. Kā jau parasti spēle sākās ar abu komandu ieslidošanos. Maisam galu atvēru Viestura Čepuļa spēcīgs metiens uz vārtiem.
Vārtsargs ripu atsit, bet pie tās pirmais ir Raitis Ragovskis, atlecošo ripu savākšanas speciālists un ieraida to vārtos – 1:0.

Trīs minūtes vēlāk šī pati trijotne atkārto savu trakojošo lidojumu. Sergejs Jermakovs piespēlē ripu Raitim Ragovskim. Raitis spēcīgi met to starp vārtsarga kājsargiem. Ripa izslīd caur tiem, bet neieslīd vārtos. Viņai piepalīdz Viesturs Čepulis – 2:0.

Pēc minūtes izceļas cita uzbrucēju trijotne. Arnolds Jaunzems piespēlē ripu Maksimam Šalājevam. Maksis aizvilina vārtsarga uzmanību un piespēlē ripu Atim Jaunzemam, kuram atliek iemest ripu tukšā vārtu stūrī – 3:0.

Divas minūtes vēlāk Maksims Šalājevs filigrāni apspēlē pretinieku aizsargus un gūst vārtus – 4:0.

Otrā puslaika trešajā minūtē Arnolds Jaunzems lieliski pacīnās par ripu, ieiet pretinieku zonā un veic teicamu piespēli Atim Jaunzemam, kurš eleganti iegūst Bišu pārliecinošu uzvaru – 5:0.

Līdz spēles beigām mainīt spēles rezultātu vairs neizdodas, kaut iespēju bija ļoti daudz. Labākā spēlētāja ripu saņēma Atis Jaunzems, bet “Preses ripa” tiek piešķirta Uldim Eldmanim, kurš daudzas reizes glāba vārtus un saglabāja tos neskartus līdz spēles beigām.