Bingo! Svētdiena bez intrigas.

UHL HK Tērvete - HK Shushara Šušara
9. decembrī, Jelgavas ledus hallē, HK “Tērvete” pirmo reizi UHL tikās ar HK “Shushara”. Pirms spēles nebija īpaši skaidrs, kas tas par pretinieku un kā norisināsies spēle. Bažas radīja tas, ka rīdziniekiem līdz šim ir izdevies vinnēt “Unimars” un “Privatbank”, ka arī nospēlēt ar neizšķirtu rezultātu pret “Lavīna 2”.
Visas šaubas izgaisa pirmajās spēles minūtēs, kad pēc Vladimira Parhomenko un Raita Ragovska piespēlēm, ripu vārtos ietriec Dmitrijs Panovs – 1:0. Par šo metienu, komandas biedri pēc spēles sauca Dmitriju maigā vārdā “ZVĒRS”.

Gandrīz divas trešdaļas spēles rezultāts nemainījās. Pārsvars bija HK “Tērvete” pusē, bet komanda ar smieklīgu nosaukumu spēja radīt daudzus asus momentus pie Ulda Eldmaņa sargātiem vārtiem.

Tikai otrās trešdaļas beigās pēc Dmitrija Panova piespēlēm Vladimirs Parhomenko iemet otro ripu – 2:0. Draugu tandēms uz laukuma.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē Arnolds Jaunzems piespēlē Sandim Loginam, kurš met ripu uz pretinieku vārtiem. Ripa atlec no vārtsarga tieši uz nūju Atim Jaunzemam, kurš to ieraida vārtos – 3:0.

Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās un Bites varēja svinēt uzvaru, kura uz neilgu brīdi pacēla viņas uz turnīra tabulas pirmo vietu. Mazs un nesvarīgs notikums, bet tomēr patīkami.
Pilns spēles video (autors: UHL.lv)
Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.