“Tērvete” arī otro reizi pieveic “Zvaigznes”

Hokejisti svin gūtos vārtus uz vārtsarga fona, kurš ielaida ripu vārtos

LHL 1. līgas regulārā čempionāta otrā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” ne pārāk viegli, bet tomēr spēja pārspēt HK “Zvaigznes” ar rezultātu 4:1 (0:0; 1:1; 3:0).

Pirmā spēles trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem. Otrās trešdaļas sākumā HK “Tērvete” labā rezultātu atklāja Lauris Kims (Rakickis). Trešdaļas vidū “Zvaigznes” ar Imanta Skultāna gūtiem vārtiem izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1.

Trešajā trešdaļā Bites izrādījās fiziski spēcīgākas par “Zvaigznes” hokejistiem un tas ļāva gūt trīs bezatbildes vārtiem. Vārtus komandas labā guva Roberts Ragovskis (V. Pašakausks), Raitis Ragovskis (Kims, Rakickis) un Valters Paškausks (Kims). Visi vārtu tika gūti vienādos sastāvos, neskatoties uz to, ka Bitēm bija trīs reizes iespējas spēlēt vairākumā.

Pirmajā savstarpējā spēlē Bites svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.