“Ledusvīri / Jelgava” otro reizi piekāpjas Bitēm

Hokejisti sagāžas vārtu priekšā

LHL 1. līgas regulārā čempionāta otrajā aplī HK “Tērvete” otro reizi spēj pieveikt “Ledusvīri/Jelgava” hokejistus un svinēt patīkamu uzvaru ar rezultātu 5:1 (2:1; 1:0; 2:0).

Spēles rezultātu ceturtajā minūtē atklāja HK “Tērvete” aizsargs Roberts Ragovskis (R. Bērziņš, Panovs). Minūti līdz spēles beigām “Zvaigznes” spēlētājs Aivis Zālītis izmantoja vairākumu un izlīdzināja spēles rezultātu, bet jau pēc 20 sekundēm Bišu pārsvaru atjaunoja Valters Paškausks (Raitis Ragovskis, Kims) – 2:1.

Otrā trešdaļa nebija īpaši rezultatīva. Pirmajā trešdaļas minūtē mazākumā vienīgos vārtus guva HK “Tērvete” kapteinis Atis Jaunzems (Panovs, Arnolds Jaunzems) – 3:1.

Trešās trešdaļas otrā minūtē individuāli izcēlies HK “Tērvete” uzbrucējs Roberts Bērziņš, bet spēles izskaņā ar vārtu guvumu atzīmējas uzbrucējs Lauris Kims (R. Bērziņš, Atis Jaunzems) – 5:1.