“Iecava” Virslīga pievarēta otro reizi

Hokejists mēģina apslidot pretinieku, kurš pagriezies pret viņu ar muguru

2020. gada 19. janvārī Pafbet LHL Virslīgā HK “Tērvete” regulārā čempionātā guva otro sezonas uzvaru pār HK “Iecava” ar rezultātu – 4:1 (0:0; 2:0; 2:1). Uzbrucējs Raivis Brencāns spēles laikā guva trīs vārtus.

Pirmajā trešdaļā HK “Tērvete” hokejisti pārņēma ripas kontroli savās rokās un līdz ar to diktēja spēles noteikumus uz laukuma. “Iecava” spēlētājiem nenācās viegli, jo šajā spēles nogrieznī viņi nopelnīja divus noraidījumus un vārtsargam Ainim Zalānam nācās daudz strādāt vārtos.

Otro trešdaļu komandas sāka ar noraidījumiem abās komandās un izmantot šo iespēju izdevās “Tērvete” hokejistiem. Vārtsargs Reinis Seikts no saviem vārtiem atdeva piespēli uzbrucējam Raivim Brencānam uz pretinieka aizsardzības zona zilo līniju un ātrā pretuzbrukumā komandas snaiperis atklāja spēles rezultātu – 1:0. “Iecava” hokejistiem trešdaļas laikā izdevās izveidot vairākus bīstamus pretuzbrukums, bet vārtos precīzi nospēlēja tērvetnieku “mūris”. Trešdaļas izskaņā “Tērvete” uzbrucējam Vladimiram Parhomenko izdevās precīzi nobeigt izspēli, palielinot rezultātu līdz – 2:0.

Trešās trešdaļas pirmā trešdaļa pārsvarā tika aizvadīta laukuma vidū, ripas kontrolei pārejot no vienas komandas pie otras. Ceturtajā trešdaļas minūtē viens pret viens izgāja “Tērvete” uzbrucējs Raivis Brencāns, panākot rezultātu – 3:0. Uzreiz pēc gūtiem vārtiem Bites nonāca mazākumā un šo iespēju izmantoja “Iecava” uzbrucējs Emīls Šķeltiņš – 3:1. Komandas turpināja spēlēt atklāto hokeju līdz trešdaļas desmitajai minūtei, kad individuālā uzbrukumā savus trešos vārtus spēle guva uzbrucēja Raivis Brencāns – 4:1.

Vārtu guvēji: Raivis Brencāns (3 reizes), Vladimirs Parhomenko.

Rezultatīvās piespēles: Dmitrijs Panovs (3 reizes), Vladimirs Parhomenko (2 reizes), Renārs Seiksts, Roberts Engers, Arnolds Jaunzems.