Uzvaras vietā neizšķirts pret “Viesulis”

Pafbet LHL Zemgales amatieru Elites grupā 2018. gada 20. janvārī HK “Tērvete” aizvadīja savu pirmo grupas spēli ar HK “Viesulis”. Bites ļoti cerēja uz uzvaru, izvirzījās vadība ar divu vārtu pārsvaru, bet līdz spēles beigām to nenoturēja un otro reizi sezonā nospēlē neizšķirti pret HK “Viesulis” – 3:3 (1:1; 1:0; 1:2).

HK “Tērvete” uz spēli spēja savākt visus savus labākos uzbrucējus, jo nopietni apsver iespēju cīnīties par medaļām. Diemžēl, spēlē varēja piedalīties tikai viens komandas aizsargs un beigās tas atmaksājās ar to, ka netika noturēta uzvara.

Pirmo trešdaļu komandas iesāka ar mēģinājumiem piekļūt pretinieka vārtiem. Pirmie kļūdu pieļāva HK “Viesulis” spēlētāji, kuri nopelnīja noraidījumu jau ceturtajā minūtē. Dmitrija Panova un Vjačeslava Miņina saspēle, ļāva uzbrucējam Arnoldam Jaunzemam realizēt vairākumu un atklāt spēles rezultātu piektajā trešdaļas minūtē – 1:0. Arnoldam Jaunzemam tie bija pirmie gūtie vārti šajā sezonā, kurā viņš ir izdarījis četras rezultatīvās piespēles. Sešas sekundes līdz trešdaļas beigām, nespēja izraidīt ripu no savas aizsardzības zonas, ļāva pretiniekam izlīdzināt spēles rezultātu, jo veiksmīgi vārtu priekšā nospēlēja Artūrs Burkovskis – 1:1.

Otrā trešdaļā abas komandas apmainījās ar uzbrukumiem, bet ilgi nespēja mainīt spēles rezultātu. Septītajā minūtē HK “Viesulis” uzbrukumā zaudēja ripu un Andrejs Pļuščiks ar tālu piespēli, ļauj Dmitrijam Panovam ieziet vienam pret vārtsargu un gūt vārtus – 2:1. Uzbrucējam Andrejam Pļuščikam šī bija pirmā rezultatīvā piespēle, pirmo reizi spēlējot HK “Tērvete” sastāvā. Līdz trešdaļas beigām komandas mēģināja mainīt spēles rezultātu, bet pat iespējas spēlēt nevienlīdzīgos sastāvos netika izmantotas.

Trešās trešdaļas trešajā minūtē ar fantastisku saspēli izcēlās “veterāni”. Pēc Laura Kima un Jāņa Paškauska zibenīgām piespēlēm, precīzs izrādījās Sergejs Jermakovs – 3:1. HK “Tērvete”, varētu teikt, bija panākusi nepieciešamo uzvaras rezultātu un mēģināja koncentrēties uz spēli aizsardzībā. Tomēr uzbrucēji, kuri stāvēja aizsardzībā, nespēja sadalīt pretinieka spēlētājus un nosargāt vārtus. Trijās minūtē HK “Viesulis” ar Armanda Baumaņa un Arvīda Brusa gūtiem vārtiem, izlīdzināja spēles rezultātu – 3:3. Līdz trešdaļas beigām Bites mēģināja izraut uzvaru, bet veiksme jau bija aizgriezusies prom un otro reizi šajā sezonā HK “Tērvete” nospēlē pret HK “Viesulis” ar neizšķirtu rezultātu.

Nākamo spēli HK “Tērvete” aizvadīs sestdien 2018. gada 27. janvārī Ozo ledus hallē plkst. 10.00, kur tiksies ar HK “Ozolnieki”.