“Lielupe” zaudē bez cerībām

2017. gada 21. janvārī, Jelgavas ledus hallē tika aizvadīta regulārā čempionāta spēle ZAHL Amatieru līgā, kurā tikās HK “Tērvete” ar trešā vietā esošo HK “Lielupe”. No pirmām sekundēm spēles vadību uzņēmās HK “Tērvete” spēlētāji, kuri praktiski nepameta pretinieku aizsardzības zonu, bet viņu metieni palika bez gūtiem vārtiem. Sestā minūtē HK “Lielupe” spēlētāji devās ātrā pretuzbrukumā un par pārsteigumu atklāja spēles rezultātu – 0:1.
HK “Tērvete” spēlētāji atjaunoja ripas kontroli un pēc divām minūtēm izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, bet otrā trešdaļā notika spēles lūzumus, jo HK “Tērvete” guva piecus vārtus un pirms trešās trešdaļas bija vadībā ar rezultātu – 6:1. Trešā trešdaļā HK “Tērvete” pirmajās minūtēs guva vēl divus vārtus un atslābināja savu spiedienu. HK “Lielupe” izmantoja momentu un guva trīs vārtus, bet tērvetnieki atbildēja vēl ar diviem. Atskanot spēles beigu signālam HK “Tērvete” svinēja uzvaru ar rezultātu – 10:4. Ar astoņiem rezultativitātes punktiem izcēlās uzbrucējs Raivis Brencāns un uzbrucējs Vladimirs Parhomenko ar sešiem punktiem.