Lieldienu "kauja"

ZAHL Augstākā līga HK Tērvete HK Karāts
2013. gada 30. marts, Jelgavas ledus halle. Spēle ar de facto ZAHL čempionu - hokeja komandu "Karāts" neraisīja nekādu interesi no spēlētāju puses, jo spēles rezultāts vairs nemainīja situāciju turnīra tabulā. Līdz ar to Bites nebija noskaņoties uz nopietnu cīņu (žēl, varēja vismaz patrenēt taktiku nākamām spēlēm). Atšķirībā no hokejistiem, atbalstītāji tribīnēs pieprasīja uzvaru un pierādīja, ka viņu gars un ticība komandā ir lielāka par par taktiskiem sportistu manevriem.
Atbilstoši noskaņojumam pirmā ripa Tērvetes vārtos ielidoja otrā spēles minūtē un pirmajā puslaikā to atkārtoja vēl divas reizes. Oranžie veica vairākus asus pretuzbrukumus, bet neizspēlēja tos līdz vārtu gūšanas momentam un devās uz pārtraukumu zaudētāju lomā - 0:3.

Otrajā puslaikā Karāts iemeta vēl vienu ripu, pirms Vladimirs Parhomenko, pēc Dmitrija Panova piespēles, spēja iemest pirmo atbildes ripu - 1:4. Diemžēl šī bija arī pēdējā iemestā ripa. Toties čempionāta līderis iemeta vēl divas un svinēja uzvaru ar patīkamu rezultātu - 1:6.

Spēles rezultāts: HKTērvete.lv - Karāts - 1:6
Vārtus guva: Vladimirs Parhomenko (8) - 1
Rezultatīvās piespēles: Dmitrijs Panovs (79) - 1
Soda minūtes: Romāns Ivanovs (18) - 2 min. (turēšana ar nūju); Vitālijs Jermakovs (75) – 4 min. (sitiens ar nūju)