Formāls grautiņš

ZAHL HK Tērvete - HK ZB
Formālu grautiņu Bites sarīkoja priekš HK “ZB” ZAHL līgā. Protams neviens negaidīja, ka pretinieks izrādīs milzīgu pretestību, bet pārsteidzoši bija redzēt HK “Tērvete.lv” ar tādu spēlet gribēšanu. Puiši laikam pietiekami labi atpūtušies ziemas brīvlaikā un nodevās vārtu gūšanas baudai. Īpašs prieks, ka komandā atgriezies pēc traumas ārstēšanas Lauris Kims, kurš lieliski papildināju komandu, kas šodien startēja pilnos trijos piecinieks.
Pirmos vārtus sestajā minūtē pēc Ata Jaunzema piespēles guva Kristaps Kaliksons, kuram pirmā sezonas daļā vārtu gūšanas momenti īpaši nepadevās.

Astoņas minūtes vēlāk pēc Arta Pabērza piespēles atzīmējās komandas bombardieris Vladimirs Parhomenko – 2:0.

Četras minūtes vēlāk vārtus gūst komandas veterāni. Pēc Vitālija Jermakova piespēles vārtus gūst Raitis Ragovskis – 3:0.

Otrā puslaika otrajā minūtē pēc Dmitrija Panova piespēles vārtus gūst Vladimirs Parhomenko – 4:0.

Četras minūtes vēlāk pēc Ata Jaunzema un Maksima Šalajeva piespēlēm, Kristaps Kaliksons met savu kroņa metienu, kuru pretinieku vārtsargs nespēj atraidīt – 5:0.

39 sekundes vēlāk izceļas Bišu “jaunais pārītis”. Pēc Arnolda Jaunzema piespēles ripu vārtos ieraida Maksims Šalajevs – 6:0.

Pēc trim minūtēm Kristaps Kaliksons ieraida ripu pēc Maksima Šalājeva piespēles – 7:0. Un cepures lido uz ledus, lai atzīmētu Kaļa “hat trick”.

Komandas “veterāni” neatpaliek un pēc astoņām sekundēm Raitis Ragovsksi uzvar iemetienā un ripa nonāk pie Sergeja Jermakova. Apsteidzot pretinieku aizsargus viņš ieraida ripu augšējā vārtu stūrī – 8:0.

Divas minūtes vēlāk Romāna Ivanova piespēles savus trešos spēles vārtus gūst Vladimirs Parhomenko – 9:0.

Līdz spēles beigām rezultātu vairs mainīt neizdodas un puiši sāk gatavošanos spēlei ar HK “Mītava”, kura notiks nākam sestdien un tādā veidā aizsākot ZAHL otrās kārtas cīņas.