Otrā vieta turnīra tabulā: HK "Tērvete" - Ozolnieki

ZAHL Augstākā līga HK Tērvete HK Ozolnieki
2012. gada 04. marts, Jelgavas ledus halle
Kārtējā augstākās līgas izspēles kārtā tikās divi sīvākie pretinieki par otro vietu līgā - HK "Tērvete" un HK "Ozolnieki". No šīs spēles rezultāta bija atkarīgs vai "Ozolnieki" saglabās savu otru vietu vai to ieņems "Tērvete". Spēles svarīgums radīja sasprindzinājumu gan atbalstītāju, gan spēlētāju vidū.
Spēle sākās diezgan mierīgā tempā. HK "Tērvete" nerāvās uzbrukumā un koncentrējās spēlei aizsardzībā. HK "Ozolnieki" bija grūti iziet cauri ciešām aizsardzības rindām un tāpēc bija spiesta spēlēt pie bortiem bez reālām iespējām uzmest uz vārtiem.
Asāki spēles momenti pie HK "Tērvete" vārtiem radās, tad kad spēlē iesaistījās vārtsargs Uldis Eldmanis, kurš tālu izslidoja no vārtiem. Par laimi HK "Ozolnieki" nespēja izmantot nevienu no šim iespējām.
Iespējas gūt vārtus, HK "Tērvete" bija, bet tās neizdevās izmantot pirmajā puslaikā. Iespējams tas saistīts ar to, ka komandas snaiperis Vladimirs Parhomenko visu laiku tika kontrolēts ar diviem "Ozolnieku" spēlētājiem.
Otrā puslaika sākumā HK "Ozolnieki" nonāc mazākumā, tomēr šo iespēju "Tērvete" nespēja izmantot.
Ilgā spēlēšana bez gūtiem vārtiem lika sākt nervozēt, jo ja ilgāku laiku netiek gūti vārti, tad palielinās iespējā ielaist ripu savos vārtos vai nu arī nonākt līdz soda metieniem, kur hokeja Fortūna var pagriezt arī muguru. Par lielu laimi ātrā pretuzbrukumā devās HK "Tērvete" rezultatīvākais piecinieks un spēles 35 minūtē Vladimirs Parhomenko, pēc Raita Ragovska un Viestura Čepuļa piespēlēm, spēja iedabūt ripu "Ozolnieku" vārtos - 1:0.
Gūtie vārti atļāva mierīgi nopūsties, bet tikai uz vienu minūti, jo Klāvs Lisovskis atlikušo spēles laiku bija spiests pavadīt uz sodīto soliņa. Pirmo reizi par pretinieka turēšanu ar nūju, bet otro reizi, tikko iznākot no sodīto soliņa - par pretinieka klupināšanu.
Spēlējot vairākumā, HK "Ozolnieki" veica ofensīvu ar mēģinājumu atspēlēties. Pateicoties HK "Tērvete" vārtsargam Uldim Eldmanim, kurš veica vairākus akrobātiskos trikus, vārti palika neiegūti. Par šo lielisko sniegumu Uldis pēc spēles tika pagodināts par komandas labāko spēlētāju un saņēma pārejošo ripu.
Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0 HK "Tērvete" labā un tas ļāva komandai pakāpties uz otro vietu augstākā līgā. Pārējās augstākās līgas spēles nenesa negaidītus rezultātus un izmaiņas tabulā, tāpēc pirms nākošām spēlēm, saasināsies cīņa par trešo un ceturto vietu.