“Tērvete” uzvar “Marels būve”

Aizsargs Roberts Engers cīnās ar "Marels būve" spēlētāju. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Virslīgas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā Rīgā HK “Tērvete” uzvar spēcīgo HK “Marels būve” ar rezultātu 4:1 (1:0; 1:1; 2:0). Uzvara pār spēcīgo pretinieku, sagādā lielu prieku un apmierinājumu.

HK “Tērvete” hokejistiem ir zināma vēsture cīņai ar rīdziniekiem, kuri allaž guva virsroku. Tāpēc šoreiz uzvarai bija papildus “salda”. Pirmās trešdaļas devītā minūtē vairākumā uzbrucējs Dmitrijs Panovs (Paškausks, Brencāns) atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Otrās trešdaļas pirmā pusē HK “Marels būve” spēlētājs Tomašs Saušs izlīdzināja rezultātu, bet divas minūtes vēlāk uzbrucējs Rihards Paškausks atjaunoja HK “Tērvete” vadību – 2:1.

Trešās trešdaļas vidū Bites otro reizi izmantoja vairākumu, kad uzbrucējs Andrejs Pļuščiks (Zingulis, Panovs) panācis divu vārtu pārsvaru – 3:1. Pēdējā spēlēs minūtē otru ripu savā kontā ieskaitīja HK “Tērvete” uzbrucējs Rihards Paškausks (Parhomenko, Brencāns) – 4:1.