Bezjēdzīgs zaudējums “Lielupe”

Hokejistu cīņā par ripas kontroli

Pēc piecu spēļu uzvaru sērijas HK “Tērvete” piedzīvoja savu pirmo zaudējumu Latvijas hokeja līgas (LHL) 1. līgas regulārā čempionātā pret HK “Lielupe” ar rezultātu 3:5 (0:3; 2:0; 1:2).

HK “Tērvete” hokejisti spēlei nebija noskaņojušies un tāpēc jau pirmajā trešdaļā ļāva pretiniekiem gūt trīs vārtus. “Lielupe” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Edgars Katinskis, Juris Kuzņecovs un Jēkabs Līviņš – 0:3. Otrajā trešdaļā Bites centās izlīdzināt spēles rezultātu, bet guva tikai divus vārtus. Precīzus metienus vārtu rāmī izpildīja Dmitrijs Panovs (Čepulis) un Viesturs Čepulis (Panovs, Atis Jaunzems) – 2:3. “Liepāja” spēlētājs Juris Kuzņecovs trešās trešdaļas astotā minūtē izmantoja vairākumu un panāca rezultātu – 2:4. “Tērvete” centās atspēlēties. Vienpadsmitajā minūtē vārtus guva Dmitrijs Panovs (Čepulis) – 3:4, bet sešas sekundes līdz spēles beigām Bites “piebeidza” pretinieku uzbrucējs Jēkabs Līviņš – 3:5.