Paškauska un Brencāna dubult “hat-trick”

Trešajā savstarpējā spēlē LHL Virslīgas čempionātā HK “Tērvete” sagrauj HK “MMM” ar rezultātu 8:3 (2:1; 4:2; 2:0). Paškausks un Brencāns kopā guva septiņus vārtus un katrs izpildīja “hat-trick”.

Pirmā trešdaļa sākās ar HK “Tērvete” uzbrucēja Vladimira Parhomenko (Paškausks) vārtiem trešajā spēles minūtē. Divas minūtes vēlāk pie saviem vārtiem tika Raivis Brencāns (Paškausks) – 2:0. Devītajā minūtē HK “MMM” spēlētājs Arvis Purviņš mazākumā izrādījās precīzs un spēja saglabāt cīņas intrigu – 2:1.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē uzbrucējs Rihards Paškausks (Brencāns) tika pie sava pirmā vārtu guvuma. Trešajā minūtē HK “MMM” spēlētājs Jānis Vēbers atgrieza cerību pretinieku komandai – 3:2. Ceturtajā minūtē HK “Tērvete” labā vārtus guva Raivis Brencāns (Paškausks, Vītiņš). Astotajā minūtē uzbrucējs Rihards Paškausks (Vītiņš, Parhomeko) tika pie saviem otriem vārtiem un “hat-trick” panāca desmitajā minūtē (Brencāns) – 6:2. “MMM” spēlētāji nepadevās un pēdējā trešdaļas minūtē vairākumā ar Armanda Šteina gūtiem vārtiem samazināja rezultāta atšķirību – 6:3.

Trešajā trešdaļā uz laukum valdīja HK “Tērvete” spēlētāji, kas ļāva Brencānam (Paškausks) ceturtajā minūtē tikt pie sava “hat-trick” un vienpadsmitajā minūtē Rihardam Paškauskam (Brencāns, Kaliksons) gūt ceturto ripu vienā spēlē – 8:3.