Bites revanšējas pret “FF”

Hokejisti apskaujas svinot gūtos vārtus.

LHL 1. līgas regulārā čempionāta otrā aplī HK “Tērvete” revanšējas par zaudējumu pirmajā aplī HK “FF” šoreiz uzvarot ar rezultātu 7:3 (1:0; 2:1; 4:2).

Jau spēles trešajā minūtē spēles rezultātu atklāja Raitis Ragovskis (V. Bērziņš, Kims) un šie arī bija vienīgie vārti pirmajā trešdaļā – 1:0.

Otrajā trešdaļā Bites guva divus vārtus vienas minūtes laikā spēles nogriežņa vidus daļā. Sākumā precīzs bija Lauris Kims (V. Paškausks), bet otrā gadījumā Dmitrijs Panovs (R. Bērziņš). HK “FF” jau pēc minūtes atbildēja Mārtiņa Jansona gūtiem vārtiem – 3:1.

Trešā trešdaļā spēles pārgāja uz atklāto hokeja veidu. Trešajā minūtē vārtus guva “Tērvete” aizsargs Kristaps Kaliksons (Arnolds Jaunzems). Trešdaļas vidū ar atbildes vārtiem atzīmējās “FF” spēlētājs Artūrs Scipakins. Pēc minūtes “Tērvete” uzbrucējs Lauris Kims ieraidīja piekto ripu (V. Bērziņš, Kaliksons). Desmitajā minūtē ripu vārtos ieraidīja Dmitrijs Panovs (Atis Jaunzems, R. Bērziņš), bet sešas sekundes vēlāk Andrejs Pļuščiks. HK “FF” divpadsmit sekundes līdz spēles beigām izmantoja Kristapa Kaliksona noraidījumu un ar Mārtiņa Jansona precīzu metienu atguva vienus vārtu, noslēdzot spēli ar rezultātu 7:3.,