“ZB” liek veterāniem nervozēt

Trīs hokejisti cīnās par ripu ledus laukumā

LHL Veterāni 40+ līgas pirmajā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” pārspēja pretiniekus no HK “ZB” ar rezultātu 5:2(0:1; 3:1; 2:0). Tomēr pirmajā trešdaļā “ZB” lika veterāniem nervozēt.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas piektajā minūtē atklāja “ZB” spēlētājs Artūrs Pētersons – 0:1. “Tērvete” hokejistiem nācās nopietni nervozēt, jo līdz trešdaļas beigām izlīdzināts spēles rezultātu viņiem neizdevās.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē “Tērvete” aizsargs Vitālijs Jermakovs (Ragovskis, Kims) izlīdzināja spēles rezultātu. Trīs minūtes pēc rezultāta izlīdzināšanas, uzspīdēja uzbrucējs Lauris Kims (Rutkis, Ragovskis), kurš ieraidīja divas ripas pretinieku vārtos, panākot rezultāt 3:1. “ZB” trešdaļas otrajā daļā atbildēja ar Uģa Bāliņa vārtu guvumu 3:2.

Trešajā trešdaļā HK “Tērvete” veterāniem izdevās lauzt spēles gaitu sev par labu. Piektajā minūtē vārtus guva Raivis Rakickis (Didriksons), bet pēdējā spēles minūtē uzvaru nostiprināja Edgars Rutkis (Ragovskis), panākot beigu rezultātu 5:2.