Negaidīts zaudējums pret “FF”

Pirmajā savstarpējā spēlē LHL 1. līgas regulārā čempionātā HK “Tērvete” negaidīti piekāpās HK “FF” (“Arfiline” vienības komanda) ar rezultātu 3:4 (1:0; 0:3; 2:1).

Pirmā trešdaļa iesākās ar komandas kapteiņa Ata Jaunzemja gūtiem vārtiem (Panovs) – 1:0. Pārlieku optimistiskā attieksme otrajā trešdaļā maksāja ar trim zaudētiem vārtiem. Ar vārtu guvumiem rīdzinieku labā atzīmējās Toms Vandzbergs, Ēriks Ručevskis un Mārtiņš Jansons. - 1:3.

Trešajā trešdaļā Bites mēģināja atspēlēties un trešajā minūtē Dmitrijs Panovs (Roberts Ragovskis, V. Paškausks) vienus vārtus atguva. Bet pēc tam spēles pavisam negāja tā, kā gribētos, jo pārspēt pretinieka vārtsargu nekādi nepadevās. Devītajā minūtē HK “FF” uzbrucējs Mārtiņš Jansons mazākumā sabojāja HK “Tērvete” spēlētājus ar kārtējiem vārtiem – 2:4. Spēles noslēgumā Bites spēlēja lielā vairākumā, bet guva tikai vienus vārtus, kad ar precīzu metienu atzīmējās Dmitrijs Panovs (Arnolds Jaunzems, Kaliksons) – 3:4.