Veterāni sagrauj “Ledusvīri / Tenapors”

Hokejista portrets ar spēles tiesnesi fonā
Uzbrucējs Raitis Ragovskis. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

LHL Veterānu 40+ līgas pirmā savstarpējā spēlē HK “Tērvete” pieredzes bagātie hokejisti sagrauj pretiniekus no “Ledusvīri / Tenapors” ar rezultātu 8:2 (2:1; 4:0; 2:1).

Pirmo trešdaļu ar vārtu guvumu spēles astotā sekundē iezīmēja HK “Tērvete” uzbrucējs Lauris Kims, bet sestajā minūtē otrus vārtus guva Raitis Ragovskis (V. Jermakovs). “Ledusvīri / Tenapors” uzbrucējs Artūrs Bērziņš atguva vienus vārtus trešdaļas vienpadsmitajā minūtē – 2:1.

HK “Tērvete” veterāni sāka “spridzināt” otrās trešdaļas vidū. Sākumā savus otros vārtus guva uzbrucējs Lauris Kims (Paškausks, Ragovskis), tad desmitajā minūtē ar tālmetienu atzīmējās aizsargs Vitālijs Jermakovs. Pēdējā trešdaļas minūtē bija sāpīgāka priekš “Ledusvīri / Tenapors”. Vienas minūtes laikā vārtus guva uzbrucēji Raitis Ragovskis un Jānis Paškausks (Kims, Kuļikovs) – 6:1.

Trešā trešdaļa iesākās ar uzbrucēja Raita Ragovska “hat-trick” pēc Laura Kima piespēles – 7:1. Jau nākamajā minūtē goda vārdus savas komandas labā guva “Ledusvīri / Tenapors” spēlētājs Ainis Ģeņģergailis – 7:2. Spēles noslēgumā HK “Tērvete” uzbrucējs Raitis Ragovskis (Pabērzs, Kims) guva savus ceturtos vārtus, pieliekot spēlei treknu punktu – 8:2.