Neizšķirts ar Rīgas “Titāns”

Hokejistu kontakts iemetienu zonā

Pirmo savstarpējo spēli LHL 1. līgas regulārā čempionāta ar Rīgas HK “Titāns” Bites noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 3:3 (2:2; 0:1; 1:0).

Pirmā trešdaļa aizsākās galīgi neveiksmīgi priekš HK “Tērvete” spēlētājiem, jo jau ceturtajā spēles minūtē nācās spēlēta lielā mazākumā. “Titāns” spēlētāji šo iespēju izmantoja par 100%. Vārtus vairākumā guva Artjoms Mitjanovs un Maksims Kasjanovs. HK “Tērvete” kapteinis Atis Jaunzems spēja ne tikai uzmundrināt komandas biedrus, bet desmitajā minūtē atgūt vienus vārtus, bet jau pēc pusotras minūtes spēles rezultātu izlīdzināja Lauris Kims – 2:2. Otrajā trešdaļā “Titāns” otro reizi vadībā izvirzīja Igors Porojs – 2:3. Trešās trešdaļas vidū Bites no zaudējuma glāba Dmitrijs Panovs (Atis Jaunzems) – 3:3.