Bites izrauj uzvaru no Pafbet.lv rokām

Hokejists sveicina komandas biedrus pēc vārtu guvuma
Lauris Kims. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

Smagā un spraigā cīņā HK “Tervete” 1. līgas hokejistiem izdevies panākt uzvaru pār “Pafbet.lv” Latvijas hokeja līgas (LHL) regulārā čempionāta pirmajā savstarpējā spēlē.

Jau no pirmās spēles minūtes viesi no Rīgas parādīja, ka ir gatavi cīnīties par uzvaru un tādēļ spēles rezultāts netika atklāts pat līdz pirmās trešdaļas beigām, kad “Tērvete” labā vārtus guva Roberts Bērziņš (Atis Jaunzems) – 1:0. Otrajā trešdaļā “Pafbet.lv” spēlētājiem bija grūti saglabāt spēles disciplīnu un trīs reizes nācās spēlēt mazākumā, bet Bites šīs iespējas savā labā neizmantoja. Trešajā trešdaļā komandas turpināju sīvu cīņu, gan vienādos, gan nevienādos sastāvos un tikai divas minūtes līdz spēles beigām “Tērvete” rezultātu mazākumā dubultoja Lauris Kims, sagādājot svarīgu uzvaru ar rezultātu – 2:0.