Vārtsargs neļauj samest vairāk “Priedaine” vārtos

Trīs hokejisti apsveic viens otru pēc vārtu guvuma
Paškausks, Brencāns, Arnolds Jaunzems. Foto: Ruslans Antropovs

LHL Virslīgas regulārā čempionātā spēlē HK “Tērvete” zvaigžņotie hokejisti pieveica HK “Priedaine” ar rezultātu 3:1 (2:0; 1:1; 0:0). Tikai viesu vārtsarga precīza spēle neļāva ieraidīt vairāk ripu vārtos.

Pirmajā trešdaļā spēles rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē. HK “Tērvete” labā atzīmējās uzbrucējs Rihards Paškausks (Vītiņš, Čepulis) – 1:0. Astotajā minūtē ar vārtu guvumu atzīmējās Bišu bombardieris Raivis Brencāns 2:0 (Paškausks).

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē vienu vārtus “Priedaine” labā guva Sergejs Bartulāns 2:1, bet piektajā minūtē divu vārtu pārsvaru HK “Tērvete” atjaunoja Rihards Paškausks (Arnolds Jaunzems, Brencāns) – 3:1.

Trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva. HK “Tērvete” tādas iespējas bija, bet pretinieku vārtsargs precīzi spēlēja vārtos un nepieļāva vārtu zaudēšanas iespējas.