Veterāni sezonu sāk ar uzvaru

2019. gada 8. septembrī HK “Tērvete” veterānu komanda uzsāka jaunu sezonu ar spēli pret HK “Ledgrauži”, kurus spēja pārspēt ar rezultātu 6:1 (1:0; 5:1; 0:0).

Pirmajā trešdaļā spēles rezultātu pēc Sergeja Jermakova piespēles atklāja Mareks Jurāns – 1:0. Otrās trešdaļas sākumā vairākumu izmantoja Raitis Ragovskis – 2:0. Otrās trešdaļas ceturtā minūtē Raiti Ragovskis atzīmējās atkārtoti, kad pēc Arta Pabērza un Laura Kima piespēlēm, ieraidīja ripu vārtos – 3:0. Sestajā minūtē pēc Vigo Bērziņa un Sergeja Jermakova piespēlēm vārtus guva Atis Jaunzems – 4:0.

Pašpārliecinātie HK “Tērvete” veterāni pēc gūtiem vārtiem atslābinājās un tas ļāva HK “Ledgrauži” uzbrucējiem izveidot ātru pretuzbrukumu, kurā Uģis Jauntirāns atguva vienus vārtus – 4:1.

Tērvetnieku veterāni tajā pašā minūtē atbildēja ar piekto vārtu guvumu. Pēc Arta Pabērza un Raita Ragovska piespēlēm, atkārtoti spēlē atzīmējās Mareks Jurāns – 5:1. Trīs minūtes vēlāk spēles rezultātam pielika Lauris Kims, kurš pēc Mareka Jurāna un Raita Ragovska piespēlēm ieraidīja ripu vārtos, panākot rezultātu 6:1.

Trešajā trešdaļā neviena no komandām nespēja vairs gūt nevienus vārtus.