“Zvaigznes” pēcspēles metienos atņem uzvaru Bitēm

Regulārā čempionāta spēlē LHL Zemgale amatieru 1.līgā 2.februārī, “Tērvete” spēles sākumā nespēja izveidot nopietnu aizsardzību pret “Zvaigznes”, kā rezultātā bija spiesta būt iedzinēja lomā līdz pašam spēles beigām, bet pēcspēles metienos piedzīvot nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu – 4:5 PSM (1:2; 1:1; 2:1; 0:1).

Pirmā trešdaļa sākās neveiksmīgi priekš Bitēm, jo jau divpadsmitā sekundē “Zvaigznes” uzbrucējs Artūrs Bērziņš atklāja spēles rezultātu – 0:1. Trešdaļas piektā minūtē, pēc Arnolda Jaunzema un Dmitrija Panova piespēlēm, vārtus guva un spēles rezultātu izlīdzinājis “Tērvete” komandas kapteinis Atis Jaunzems – 1:1. Pretinieka uzbrucējs Bērziņš atjaunoja pretinieka vadību piecpadsmit sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām – 1:2.

Tas pat Bērziņš palielināja pretinieka pārsvaru, gūstot trešos vārtus otrās trešdaļas otrā minūtē – 1:3. “Tērvete” sestajā trešdaļas minūtē atbildēja ar Andreja Pļuščika gūtiem vārtiem, kurus viņš guva pēc Dmitrija Panova piespēles – 2:3.

Trešo trešdaļu Bites atkal iesāka ar vāju darbību aizsardzībā, kura ļāva “Zvaigznes” uzbrucējam Ainim Ģeņģergailis atjaunot divu vārtu pārsvaru – 2:4. “Tērvete” bija spiesta saņemties un doties labot spēles rezultātu. Sestā minūtē pēc Vitālija Jermakova un Andreja Pļuščika piespēlēm vārtus guva Dmitrijs Panovs – 3:4. Devītā minūtē Panovs, pēc Andreja Pļuščika piespēles, spēja izlīdzināt spēles rezultātu – 4:4. Laika trūkuma dēļ uzvarēt spēles pamatlaikā “Tērvete” neizdevās, bet pēcspēles metienos “Zvaigznes” uzbrucējs Artūrs Bērziņš atņēma arī pēdējo cerību – 4:5 PSM.