Veterāni izrauj uzvaru no “Lūšu” ķepām

LHL Zemgale veterānu 1. līgas regulārā čempionāta spēlē, 2019. gada 27. janvārī HK “Tērvete” tikās ar HK “Ozolnieku lūši”. Neskatoties uz pārsvaru, pretinieks izvirzījās vadībā spēles sākumā un Bitēm izdevās izraut uzvaru tikai pēcspēles metienos.

HK “Tērvete” veterāni uzsākuši spēli pārliecinoši kontrolējot ripu un veicot bīstamus uzbrukumus. Par nelaimi pirmās trešdaļas piektā minūtē HK “Ozolnieku lūši” uzbrucējs Ints Bolmanis atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Spēles turpinājumā HK “Tērvete” darīja visu, lai izlīdzinātu spēles rezultātu, bet pretinieku vārtsargs bija nepārspējams. Glābiņš nāca pamatlaika pēdējā minūtē, kad pēc Ata Jaunzema piespēles, ripu no zilās līnijas vārtos ieraidīja aizsargs Andris Leitis – 1:1.

Pēcspēles metienos vienīgais, kas spēja gūt vārtus bija HK “Tērvete” uzbrucējs Nikolajs Jakovļevs, kurš sagādāja savai komandai pelnīto uzvaru.