„Iecava” nav šķērslis veterāniem

Pirmā tikšanās starp HK „Tērvete” veterāniem un HK „Iecava” bija pilna intrigas, jo tērvetnieku komanda tapa pateicoties tam, ka daļa no spēlētājām pārgāja no iecavniekiem. Ar pamatotu prieku tika sagaidīta HK „Tērvete” uzvara ar rezultātu 3:1 (0:0; 1:0; 2:1), kas liek ar optimismu skatīties uz čempionātu.

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja bez gūtiem vārtiem, kā arī otro. Gandrīz. Pēdējā minūtē pēc Arņa Vēja piespēles, spēles rezultātu atklāja Vigo Bērziņš – 1:0.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē, pēc Valērija Kuļibabas piespēles, pārsvaru dubultoja Aigars Ābols. HK „Tērvete” spēlētāji atslābinājās un jau pēc 8 sekundēm ļāva pretinieku uzbrucējam Dailim Skudrītim samazināt rezultāta atšķirību līdz minimumam – 2:1. Veterāni spēja atjaunot divu vārtu pārsvaru pēc divām minūtēm, kad otro reizi spēles laikā Valērijs Kuļibaba atdeva precīzu piespēli Andrejam Cvionim – 3:1.