Elites vīri pievar “Arfiline” papildlaikā

Elites līgas spēlē 2019. gada 27. janvārī HK “Tērvete” piedzīvoja smagu cīņu pret HK “Arfiline”, kurā pretinieks izvirzījās vadībā ar diviem vārtiem un tikai papildlaikā Bites spēja izraut nepieciešamu uzvaru ar rezultātu 3:2 (0:1; 2:1; 0:0; 1:0).

HK “Tērvete” spēlētāji uzsāka spēli ar masīvu spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet neviena no mēģinājumiem neizdevās ieraidīt ripu vārtos. Savukārt HK “Arfiline” ātrais pretuzbrukums noslēdzās ar uzbrucēja Romāna Vitkālova gūtiem vārtiem – 0:1.

Otrās trešdaļas sākumā “Arfiline” uzbrucējs Toms Brodužs lika HK “Tērvete” spēlētājiem pagalam noskumt – 0:2. Tomēr galīgi plinti krūmos Bites netaisījās, jo ripas kontrole tomēr bija viņu rokās. Pēc piecām minūtēm, pēc Aigara Mironoviča piespēles, uzbrucējs Rihards Paškausks spēja apmānīt pretinieku vārtsargu un gūst pirmos vārtus – 1:2.

HK “Tērvete” spēlētājos atausa ticības stars un viņi turpināja bombardēt pretinieku vārtus, kas trešdaļas noslēgumā ļāva to izlīdzināt. Pēc Roberta Bērziņa piespēles ripu vārtos ieraidīja Vladimirs Parhomenko – 2:2.

Laika trūkuma dēļ trešā trešdaļa netika izspēlēta līdz galam un tāpēc tika uzsākts papildlaiks pēc IIHF pieņemtiem standartiem – trīs pret trīs. Ņemot vērā, ka “Arfiline” pirms papildlaika sākuma spēlēja mazākumā, HK “Tērvete” guva iespēju spēlēt četru spēlētāju sastāvā. Spēles likteni, pēc Raivja Brencāna piespēlēs, izlēma uzbrucējs Aksels Indrijaitis, kurš izejot viens pret vienu ar vārtsargu, precīzi to ieraidīja vārtos – 3:2.