Veterāni revanšējas pret “Ozolnieku lūši”

Otrā savstarpējā spēlē LHL Zemgale veterānu 1. līgā, HK “Tērvete” revanšējās pret HK “Ozolnieku lūši”, izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:0 (0:0; 0:0; 2:0). Pirmajā tikšanās reizē 18. novembrī “Ozolnieku lūši” pieveica mūsu veterānus ar rezultātu 2:1.

Spēle norisinājās diezgan sīkstā cīņā. “Ozolnieku lūši” vairāk kontrolēja ripu pirmajā trešdaļā, bet otrajā HK “Tērvete” hokejisti izlīdzināja spēku attiecību. Pirmajās divās trešdaļās neviena no komandām vārtus neguva.

Trešā trešdaļā HK “Tērvete” spēlētājiem izdevās pārņemt spēles vadību un piektajā minūtē atklāt spēles rezultātu. Pēc Valērija Kuļibabas un Aigara Ciprusa piespēlēm, vārtus vairākumā guva Konstantīns Kudrjavcevs – 1:0. Trešdaļas beigās Guntis Andersons izdarījis precīzu piespēli un Laurim Kimam atlika vien pielikt nūju, lai gūtu uzvaras vārtus – 2:0.