Sezonas sākums ar neizšķirtu pret “Bauska”

2018. gada 8. septembrī savu jauno sezonu uzsāka HK “Tērvete” komanda, kura Ozo ledus hallē tikās ar vieniem no saviem principiāliem pretiniekiem – HK “Bauska”

Spēles pret baušķeniekiem vienmēr ir bijušas sarežģītas, jo pretinieks vienmēr cīnās līdz pēdējam brīdim un pieveikt to nav tik viegli. Arī šī reize nebija izņēmums. HK “Tērvete” spēlētāji neizskatījās diez ko moži, jo šonedēļ jau daudz laika pavadīja uz ledus. HK “Bauska” ar Gata Feldmaņa gūtiem vārtiem, izvirzījās vadībā jau spēles ceturtā minūtē – 0:1.

“Tērvete” spēlētāji mēģināja savākties un mainīt spēles gaitu, bet tas nebija tik vienkārši. Pat četras reizes spēlējot vairākumā, pie vārtu guvuma neizdevās nonākt. Tikai pēdējās minūtēs, kad komanda pārgāja uz spēli divās maiņās, trešās trešdaļas vienpadsmitā minūtē pēc Dmitrija Panova metiena, no vārtsarga atlekušo ripu vārtos ieraidīja Andrejs Pļuščiks – 1:1.

Jāpiezīmē, ka amatieru komandas sastāvā šajā spēlē startēja divi jauni spēlētāji – Edgars Rutkis un Ēriks Zaķis.