Bites nepatīkami zaudē "Igate"

Pafbet LHL Zemgale amatieru līgas spēlē 2017. gada 05. novembrī HK “Tērvete” negaidīti cieta zaudējumu pret HK “Igate” ar rezultātu 0:2 (0:1; 0:1; 0:0).

Iespējams pirmā sezonas agrā rīta spēle, izsita no sliedēm HK “Tērvete” spēlētājus, jo pirmā trešdaļā tika ļauts pretiniekam “ar gaļu” iestumt nepiespiestu ripu vārtos. Zaudētie vārti lika atmosties un pārņemt ripas kontroli. Vienīgais neizdevās ieraidīt ripu vārtos. Otrā trešdaļā, izmetot ripu no aizvārtes, to pārtvēra pretinieks un guva otros vārtus. Līdz trešdaļas beigām Bites pilnībā mobilizējās, bet metieni uz pretinieka vārtiem bija neprecīzi un nācās pārdzīvot nepatīkamu rezultātu.

Zaudējot šo spēli HK “Tērvete” noslīdēja uz trešo vietu turnīra tabulā. Komandas rezultatīvākie spēlētāji Dmitrijs Panovs #79 un Vjačeslavs Minajevs #9, joprojām ieņem pirmo un otro vietu rezultatīvāko spēlētāju tabulā.

Nākamo spēli HK “Tērvete” aizvadīs 2017. gada 25. novembrī un tiksies ar HK “Zvaigznes”.