"Tērvete" minimāli piekāpjas "Marels Būve"

EHL: Marels Būve pret Tērvete

2015. gada 19. martā, Rīgā, Volvo ledus hallē norisinājās EHL RZ divīzijas spēle starp HK “Marels Būve” un HK “Tērvete”. Pret divīzijas līderiem HK “Tērvete” izgāja deviņu cilvēku sastāvā, atklāja spēles rezultātu, spēja to izlīdzināt, bet tomēr zaudēja ar vienu vārtu starpību 2:3, aizvadot vienu no labākām savām spēlēm pret HK “Marels Būve”.
Lielāku pārsteigumu HK “Tērvete” spēlētāji izdarīja paši priekš sevis, kad pirmie sestā minūtē atklāja spēles rezultātu. Pretinieks gan ātri vārtus atguva un tik pat ātri izvirzījās vadībā. Bites savācās un otro trešdaļu aizvadīja bez vārtu zaudējumiem. Trešās trešdaļas noslēgumā HK “Tērvete” izlīdzināja spēles rezultātu, bet spēku trūkuma dēļ nespēja nosargāt rezultātu līdz spēles beigām. Vārtus spēlē guva Atis Jaunzems un Viesturs Čepulis. Rezultatīvās piespēles Robertam Engeram un Raivim Brencānam. Bet noteikti jāatzīmē vārtsargu Tomu Broku, kurš vairākas reizes spēja ar fantastiskiem paņēmieniem glābt komandu no vārtu zaudējumiem. Vēl viens fakts spēles novērtēšanai. HK “Marels Būve” vārtus aizsargāja Kārlis Zakrevskis – šīs sezonas Latvijas Virslīgas komandas HS “Rīga/Prizma” vārtsargs.