Ozolnieki otro reizi sezonā atņem Bitēm vienu punktu

EHL Entuziasti RZ divīzija HK Tērvete HK Ozolnieki
2015. gada 17. janvārī, OZO ledus hallē norisinājās otrā savstarpējā spēle starp EHL RZ divīzijas komandām – HK “Tērvete” un HK “Ozolnieki”. Pirmā sezonas spēlē Bites spēja uzvarēt pretinieku tikai pēcspēles metienos un šoreiz gatavojās gūt pārliecinošu uzvaru.
Spēle norisinājās vidējā ātrumā un sākās ar to, ka HK “Ozolnieki” centās vairāk kontrolēt ripu, jo tikt cauri viesu aizsardzībai viņiem nebija iespējas. Diezgan ātri ripas kontrole pārgāja HK “ Tērvete” rokās un te jau varēja vērot sakarīgus uzbrukumus. Tomēr nākas atzīt, ka HK “Ozolnieki” veiksmīgi darbojās aizsardzībā un lielāko darbu veica Dainis Liepiņš, kurš apturēja daudzus uzbrukumus. Svarīgākais, ka ledus saimnieki nelaida Bites vārtu priekšai un veiksmīgi nostājās laukumā, bloķējot iespējamās izspēles. Neskatoties uz grūtībām Bites vismaz nedarīja lielas kļūdas un vārtsargam Tomam Brokam nebija īpaši daudz darba pirmajā trešdaļā.
Otrā trešdaļa sākusies ar to, ka Raivis Brencāns no vidējās distances iemet ripu un atklāj spēles rezultātu – 1:0. “Ozolnieki” atbildēja ar asākiem spēka paņēmieniem un spēles gaita pārvērtās spēkošanās un cīkstēšanās. Pa starpai sanāca izveidot dažus uzbrukumus uz pretinieku vārtiem, bet šodien (kā arī parasti) viņiem paveicās, jo Bites nebija gana precīzas.
Trešā trešdaļa norisinājās nedaudz mierīgāk. Bites joprojām nespēja izmantot savas iespējas un pašā spēles izskaņā atļauj HK “Ozolniekiem” izlīdzināt spēles rezultātu. Pēcspēles metienos piedalījās abu komandu spēles varoņi. No Bitēm – Raivis Brencāns, bet no Ozīšiem – Dainis Liepiņš. Pirmais ripu met Dainis, bet Toms Broks ir precīzs un izglāb Bites no zaudējuma. Savukārt Raivis Brencāns ir precīzs un HK “Tērvete” par mata tiesu izvairās no negaidīta zaudējuma.