Ilgi gaidīta uzvara pār HK “Mārupe”

EHL: Tērvete pret Mārupe 31.01.2015.
2015. gada 31. janvārī, OZO ledus hallē, Ozolniekos norisinājās Entuziastu Hokeja Līgas (EHL) RZ divīzijas spēle starp HK “Tērvete” un HK “Mārupe”. HK “Mārupe” spēcīga komanda, kuru Bitēm ilgi nav izdevies pārspēt un revanša sajūta spēlētāju sirdīs nerimst, bet aug. Bet vai pietiks spēku un pacietības uzvarai tas ir mūžīgs jautājums.
Dmitrijs Panovs uzbrukuma smailē
Pirmā trešdaļa sākās ar to, ka HK “Tērvete” pārgāja spēlē no aizsardzības – īpaši neraujoties uzbrukumos, bet lielāku uzsvaru liekot uz to, lai nelaistu pretinieku pie saviem vārtiem. Tas izdevās diezgan labi un pat ļāva izveidot vairākus uzbrukumus ar bīstamām situācijām pie HK “Mārupe” vārtiem, bet bez gūtiem vārtiem. Spēles devītā minūtē, HK “Tērvete” aizsardzība nedaudz nokavē un ļauj pretinieku spēlētājam apslidot vārtus un atdot piespēli vārtu priekšā, kur pilnīgi brīvs spēlētājs iemet ripu vārtos – 0:1. Kādu brīdi Bites ierindās varēja vērot panīkumu, kas mazināja pretuzbrukumus un līdz trešdaļas beigām spēles rezultāts nemainījās.
Raivis Brencāns
Sergejs Jermakovs
Romāns Ivanovs
Atis Jaunzems
Toms Broks fiksē ripu
Otrā trešdaļā HK “Tērvete” saņēma treknu bonusu no pretiniekiem, kas nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas un bija spiesti spēlēt lielā mazākumā. Vārtus gūt šajā epizodē neizdevās, bet Bites savā ziņā atmodās un atguva vēlmi spēlēt, lai atspēlētos. Spēlējot mazākumā, trešdaļas vidū Raivis Brencāns atņem ripu pretinieku spēlētājiem, aizskrien no tiem prom un apspēlējot vārtsargu, izlīdzina spēles rezultātu – 1:1. Līdz trešdaļas beigām HK “Mārupe” kāpināja tempu, lai atspēlētos un veidoja daudz veiksmīgus uzbrukumos, bet teicami vārtos nospēlēja Toms Broks un rezultāts trešdaļā vairs nemainās.
Kristaps Kaliksons atbrīvo vārtu priekšu
Toms Broks tver metienu
Raivis Brencāns pirms vārtu gūšanas
Romāns Ivanovs neizmanto iespēju
Trešā trešdaļā abu komandu spēlētāji izskatās paguruši, lai gan asu momentu pie vārtiem netrūkst. Iespējams, ka HK “Mārupe” varētu arī atspēlēties, bet viņiem patraucēja noraidījumi, dēļ kuriem pusi no trešdaļas viņi bija spiesti aizsargāties savā aizsardzības zonā. Spēle rezultātā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu un pienāca brīdis mest pēcspēles metienus. No HK “Tērvete” pirmais meta Raivis Brencāns, bet neizdevās savaldīt ripu. Otrs meta Vladimirs Parhomenko, kurš teicami izpildīja metienu un panāca izrāvienu komandas labā. Tik pat lielu ieguldījumu uzvarā ieguldīja Toms Broks, kurš atvairīja abus metienus uz saviem vārtiem. Rezultātā HK “Tērvete” gūst svarīgu uzvaru un svarīgus punktus, ka arī zināmu apliecinājumu savām pūlēm un cerībām. Svarīgi tās nezaudēt līdz sezonas beigām.
Toms Broks atvaira pirmo pēcspēles metienu.