Bites atspēlējās, bet zaudē pēcspēles metienos

EHL: DAX Logistics pret Tērvete 24.10.2014.
2014. gada 24. oktobrī, Piņķos, Inbox.lv ledus hallē norisinājās EHL RZ divīzijas spēle starp HK „DAX Logistics” un HK „Tērvete”. Iepriekšējās sezonas savstarpējo spēļu rezultāti iespējams būs atslābinājuši Bites un spēle var sagādāt pārsteigumus.
No pirmās minūtes iniciatīvu pārņēma „DAX Logistics” un Bites bezspēcīgi mocījās savā aizsardzības zonā, nespējot tikt ārā no tās. Trešdaļas vidū HK „Tērvete” beidzot pārsēja nespēku un sāka uzspiest savu spēli, bet nespēja gūt vārtus. Atbildot „DAX Logistics” eleganti apspēlēja jelgavniekus un atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Otrā trešdaļā HK „Tērvete” pazaudēja iniciatīvu, kuru ieguva pirmā trešdaļā un rezultātā trešdaļas izskaņā ļauj ieraidīt savos vārtos otro ripu – 0:2. Spēle bija tik neizteiksmīga, ka varēja jau braukt mājā, jo ticība uz to, ka Bites atspēlēsies izgaisa.

Izgaisa par agru. Pēdējās trešdaļas otrajā minūtē HK „Tērvete” spēj atspēlēt abas ripas. No sākuma pēc Artūra Bērziņa piespēles pa labo malu izskrien Vladimirs Parhomenko un ieraida ripu labajā vārtu stūrī. Pēc 23 sekundēm no tās pašas vietas ripu, virs vārtsarga pleca, met Dmitrijs Panovs. Ripa trāpa vārtu stabiņā, krīt aiz vārtsarga muguras, bet nešķērso vārtu līniju. Tikmēr, kamēr ripa netiek piespiesta, burzmā izrādās veiksmīga Ata Jaunzema nūjā un spēles rezultāts ir izlīdzināts – 2:2.

Līdz trešdaļas beigām Bitēm vēl bija iespējas izvirzīties vadībā, bet ripu ieraidīt vārtos neizdodas. Pēcspēles metienos Bites neiemet nevienu ripu no diviem mēģinājumiem un cieš zaudējumu ar rezultātu 2:3.