Stājhokejs nepanāk pirmo uzvaru sezonā, bet Bites saglabā savu seju

ZAHL Stājhokejs Tērvete Jelgavā
2014. gada 04. janvārī, Jelgavas ledus hallē, HK “Tērvete” aizvadīja savu ZAHL regulārā čempionāta pirmo šī gada spēli ar HK “Stājhokejs”. Pēc neīsti izskatīgām pēdējām spēlēm, HK “Tērvete” atbalstītāji bija ļoti šaubīgi par spēles iznākumu. Nevis tāpēc, ka neticētu savai komandai, bet tāpēc, ka tās sniegums ir ļoti nestabils. Savukārt HK “Stājhokejs” loloja cerības izmantot šo nestabilitāti un iegūt pirmo uzvaru turnīrā. Vai nu vismaz panāktu neizšķirtu rezultātu spēles pamatlaikā.

Par lielu prieku HK “Tērvete” atbalstītājiem, jau no paša spēles sākuma Bites izpildīja galveno uzdevumu – neitralizēt pretinieka uzbrucēja Oļega Kameņeva darbību. Paveicot pirmo darbiņu, HK “Tērvete” atlika vien uzbrukt un mest uz vārtiem. Jāatzīst, ka HK “Stājhokejs” ilgi neļāva iemest savos vārtos un pat spēlējot mazākumā. Tomēr divas minūtes līdz pirmā puslaika beigām izcēlās Arnolds Jaunzems, kurš iemeta ripu vārtos no ļoti asa leņķa un to nebija gaidījis neviens – 1:0.

Pēc pirmajiem gūtiem vārtiem, otrā puslaikā Bites sāka spēlēt atslābināti un piektā minūtē vārtus gūst Atis Jaunzems – 2:0. Puslaika vidusdaļā nekaunīgi līdz galam nospēlēja Sergejs Jermakovs – 3:0. Atlikušās spēles minūtes Bites neiespringa uz skriešanu, kas ļāva HK “Stājhokejs” vairākas reizes apdraudēt Ulda Eldmaņa sargātos vārtus. Mēģinājumi izrādījās neveiksmīgi, atšķirībā no Linarda Grundmaņa metiena no aizvārtes un ceturto vārtu gūšanas – 4:0. Spēlē ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlies jaunais komandas aizsargs Raivis Rakickis un jau pēc otrās aizvadītās spēles ir sakrājis četrus rezultativitātes punktus.

Spēles rezultāts Stājhokejs - Tērvete: 0:4
Vārtu guvēji: Arnolds Jaunzems (21) – 1; Atis Jaunzems (78) – 1; Sergejs Jermakovs (95) – 1; Linards Grundmanis (32) - 1
Piespēles: Raivis Rakickis (0) – 3; Jānis Paškausks (54) – 1; Romāns Ivanovs (7) - 1; Atis Jaunzems (78) - 1; Viesturs Čepulis (87) - 1; Linards Grundmanis (32) - 1
Soda minūtes: Romāns Ivanovs (7) (laika vilcināšana) – 2 min.

Visas spēles fotogrāfijas atradīsiet draugiem.lv vai arī šeit.