Arī deviņi uz laukuma spēj spēlēt

2013. gada 16. novembris, OZO ledus halle. Tieši šajā dienā sākās interesantākais Zemgales amatieru hokeja maratons, kurā piedalās divas savstarpēji konkurējošās komandas HK “Tērvete” un HK “Mītava”. Principiālā cīkstēšanās komandu starpā dzima ZAHL, bet tagad turpinās EHL. Komandas ne pa milimetru nevēlas padoties viena otrai un regulāri turnīru tabulā traucē viena otrai, pakāpties augstāk.
Šoreiz spēles scenārijs nebija izņēmums. Asi spēka paņēmienu un ātri pretuzbrukumi. HK “Tērvete” uz ledus kāpa deviņu cilvēku sastāvā. Spēles gaitā Linards Grundmanis saņēma spēcīgu triecienu pa seju un bija spiests likt šuves slimnīcā. Tomēr Bites neatkāpās un arī Uldis Eldmanis vārtos rādija īstus brīnumus. Otrā spēles trešdaļā, asistējot Atim Jaunzemam un Romānam Ivanovam, spēles rezultātu atklāja Vladimirs Parhomenko – 1:0. Trešā trešdaļā negaidīti izcēlās Roberts Ragovskis, kuram palīdzēja Arnolds Jaunzems un Sandis Logins – 2:0. Fantastisks aizsardzības sniegums un pelnīta uzvara.