Nokauts un pēc mācību grāmatām gūtie vārti

Zemgales amatieru hokeja līga ZAHL HK Tērvete - Ledgrauži
Cerams, ka puiši no “Ledgraužiem” neņems tuvu pie sirds atziņu, ka pirms spēles bija skaidrs, ka HKTērvete.lv uzvarēs. Bija pilnīga pārliecība par puišiem. Drīzāk bija interesanti vai Uldis Čalpa, spēs nosargāt vārtus neskartus. Pirms spēles veicām aptauju, vai Uldim izdosies nostāvēt sausā. Aptaujas dalībnieku balsis sadalījās uz pusēm.
Spēle sākusies ar pārliecinātu Oranžo pārsvaru, uz kuru “Ledgrauži” atbildēja ar noraidījumiem. Pirmajā puslaikā viņi viesojās uz sodīto soliņa četras reizes. Diemžēl pārsvaru Bites nespēja realizēt un tāpēc pašas divas reizes sēdēja uz “rupekļu” soliņa.

“Ledgrauži” vairākas reizes spēja aizskriet līdz HKTērvete.lv vārtiem, bet Uldis Čalpa neļāva viņiem gūt vārtus. Līdz ar to pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Otrais puslaiks neatšķiras no pirmā. Bites turpināja uzbrukt, bet “Ledgrauži” visiem spēkiem neļāva gūt vārtus. Puslaika devītā minūtē Oranžie atkal spēlē vairākumā. Komanda nostājās pretinieka aizsardzības zonā, Dmitrijs Panovs piespēlē ripu Romānam Ivanovam, kurš met ripu uz vārtiem no zilās līnijas. Pie vārtiem, kā parasti cīnās Raitis Ragovskis, kurš pielabo ripas lidojumu un tā, kā lode iešaujas vārtos. Nevienam nav šaubu, ka bez Romāna Ivanova ideāla metiena, vārti netiktu gūti – 1:0.

Divas minūtes pirms spēles beigām situācija atkārtojas. Bites spēles vairākumā un Romāns Ivanovs atkārto savu kroņa metienu, kuru pielabo Atis Jaunzems – 2:0.

Lai arī protokolā Romāns Ivanovs nav atzīmēts, kā vārtu guvējs, visa komanda un skatītāji uzskata viņu par spēles varoni par ko viņš arī saņem labākā spēlētāja ripu. Arī Uldis Čalpa izpildīja savu izdevumu un nosargāja savus vārtus neskartus.

Par Arnolda Jaunzema veikto nokautu komentāri ir lieki. Skatieties video un bildes.