Neizšķirts, kā "skrējiens pa naža asmeni"

UHL HK Tērvete - HK Lavīna 2
2012. gada 20. decembris, Jelgavas ledus halle
Iepriekšējo savstarpējo spēli HK "Tērvete" un "Lavīna 2" aizvadīja Arēnā Rīga, kur spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Komandas tā arī nespēja noskaidrot, kura no viņām ir spēcīgāka. Otrā savstarpējā spēle sākās ar piesardzīgiem uzbrukumiem.
Rīdzinieki vairāk nervozēja un pirmie nopelnīja noraidījumu. Tomēr tas netraucēja desmitā minūtē mazākumā nozagt ripu Vitālijam Jermakovam un iegūt pirmos vārtus - 0:1.

Bitēm nekas neatlika, ka pielikt pūles un izlīdzinātu rezultātu. Pēc neveiklas saspēles ar Vladimiru Parhomenko, skaistu metienu no asa leņķa veic Romāns Ivanovs un panāk rezultāta izlīdzināšanos - 1:1.

Spēle turpinājās ar abpusējiem uzbrukumiem, bez vārtu gūšanas.

Otrās trešdaļas septītā minūtē, "Lavīna 2" spēlētājs veiksmīgi izmet ripu no savas aizsardzības zonas un tā nokļūst pie spēlētāja, kurš iznācis no sodīto soliņa un dodas uzbrukumā viens pret vienu ar Uldi Eldmani. Uldis veiksmīgi atsit ripu, bet tā atlec pie rīdziniekiem, kuri paspēj to ieraidīt tukšo vārtos, kamēr Bites vēl nebijušas paspējušas atgriezties no uzbrukuma - 1:2.
Sešas minūtes vēlāk HK "Tērvete" "zelta" trijnieks veic lielisku izspēli viesu aizsardzības zonā. Vladimirs Parhomenko piespēle ripu Atim Jaunzemam. Negaidot viņš met ripu uz pretinieku vārtiem. Vārtsargs ripu atvaira, bet atlec pie Arnolda Jaunzema, kurš spēj savaldīt neērti lidojošo ripu un ieraidīt to vārtos - 2:2.
Līdz spēles beigām komandām vairs neizdodas mainīt spēles rezultātu, tāpēc spēles izskaņa paiet saasinātu emociju pavadībā. Bet mums paliek neatklāts jautājums, kura no komandām tomēr ir spēcīgāka? Cerams, ka trešā savstarpējā spēlē Bites spēs pierādīt savu spēku.

Visas spēles video (autors: UHL.lv)
Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.