Traumatiskais neizšķirts

UHL HK Tērvete - Unimars
Pēc svētku noguruma noskaņojumā komanda devās izbraukuma spēlē uz Volvo ledus arēnu Rīgā, lai otro reizi tikties ar „Unimars” spēlētājiem. Lai arī pirmā spēlē mājās Bites pārliecinoši uzvarēja, šoreiz noskaņojums nebija pacilāts, jo komanda piedzīvoja pārdomu pilnu uzvaru pret „MMM” ZAHL līgā.
Spēles sākuma Unimars centās iegūt ātros, pirmos vārtus un metās uzbrukumā. Pateicoties Oranžo aizsardzībai, mēģinājums neizdevās, bet spēle pārvērtās par spēka paņēmienu izrādi. Diemžēl pēc spēka paņēmiena un neveiksmīga kritiena kāju salauza Edgars Ivbulis. Tas uzreiz nosita komandā noskaņojumu, jo lika visiem satraukties par Edgara veselības stāvokli.

Vesela spēku paņēmienu plejāde, lielos ātrumos. „Unimars” spēlētāji ir auguma un svarā raženi puisi, līdz ar to vērot šo „kauju” bija smagi.

Par laimi septītā minūtē pēc Dmitrija Panova garās piespēles vārtus gūst Vladimirs Parhomenko – 1:0. Uzreiz jāpasaka, ka Dmitrijs aizvadīja ļoti labu spēli.

Sešas minūtes vēlāk pēc Maksima Šalajeva piespēles Vladimirs Parhomenko met ripu uz „Unimars” vārtiem, Uldis Eldmanis (viņš „Unimars” vārtus sargā ilgus gadus, tāpēc savstarpējās spēlēs viņš spēlē pretinieka pusē) to atvaira, bet pazaudē no redzesloka. Sev tīkamā manierē ripu tukšos vārtos ieraida Raitis Ragovskis – 2:0.

Izvirzoties vadībā, komanda atslābināja savu uzbrukumu tempu, ka arī ripas negribēja krist pretinieka vārtos. Varēja arī manīt, ka puiši sāk pagurt, jo spēlēja praktiski divās maiņās. Otrās trešdaļas sākumā „Unimars” izdodas atgūt vienu ripu – 2:1.

Neskatoties uz nogurumu, puiši turpina cīnīties. Vārtos teicami stāv Uldis Čalpa un daudzas reiz glābj „Tērvete” vārtus. Diemžēl trīs minūtes pirms spēles beigām Arnolds Jaunzems neveiksmīgi mēģina izsist ripu no vārtu priekšas, bet palecas pret nūju un ielido vārtos – 2:2.

Ja iepriekš aprunājām tēmu, ka komandai nesokas spēle, tad šoreiz tā negāja pilnīgi objektīvu iemeslu dēļ un komanda ir normālā kondīcijā. Labāka spēlētāju ripu šoreiz saņēma vārtsargs Uldis Čalpa.

Visi komandas puiši un arī atbalstītāji tur īkšķus par Edgara Ivbuļa atveseļošanos. Cerams, ka kauls saaugs labi un Edgars būs jauns, kā „gurķītis”.

Vārtu gūšanas video (autors: UHL.lv).

Nav video? Lejupielādē the DivX Plus Web Player.

Visas spēles video (autors: UHL.lv).